Леонід Довгий

Леонід Довгий

Леонід Довгий будь-якою справою займається ґрунтовно і відповідально. Тому не дивно, що професійна необхідність робити часто і багато світлин, дуже швидко переросла в захоплення, а згодом і в окрему діяльність. Зараз він професійний фотограф, за плечима котрого не лише десятиліття серйозного заняття фотографією, навчання на спеціальних курсах та гори прочитаної літератури, але й багаторічний досвід викладання майстерності у фотошколах та вузах Донецька, виїзди з групами на навчальні фототури для практичних занять. Такі «польові навчання» під опікою саме Леоніда завжди користувалися підвищеною увагою, бо завжди поєднували уроки фотографування з його широким спектром знань та зацікавлень і особливим даром співрозмовника.

Profile Image

Леонід Довгий

Профіль на Facebook

c. Крива Лука

+38(099)513-71-37

Мандрівка в його супроводі стане для вас не лише цікавою та пізнавальною, але й корисною і результативною. Сімейний архів поповниться новими фото абсолютно іншої якості та композиційної побудови.

Для проєкту «Шлях, позначений сіллю» Леонід Довгий проводить фототури найцікавішими природними об’єктами Лиманщини. Один з турів «Фототур на Чорний Жеребець».