БЛОГ

Анонс проєкту про серію навчальних заходів у м. Дніпро

Географія діяльності ГО «Крила» розширюється. Цьогоріч ми починаємо активну роботу у місті Дніпро над новим проєктом, спрямованим навчання та підтримку людей з інвалідністю, спричиненою війною. Протягом січня-лютого ми облаштуємо комфортну майстерню, розробимо навчальні програми та проведемо серію курсів …

Технологічний коворкінг «Майстерня смаку»

«Я не міг знайти спортивну машину своєї мрії, тому я побудував її сам» – висловлювався Фердинанд Порше, популярний німецький конструктор та творець найпопулярнішого автомобіля в історії автомобілебудівництва – Volkswagen Käfer. Ми частіше вживаємо іншу поширену версію цієї цитати …

Солонець – символ проєкту «Шлях, позначений сіллю»

На логотипі проєкту «Шлях, позначений сіллю» зображена рослина. Це солонець – символ проєкту , що став вже символом солоної історії всього північно-східного регіону України. І він вартий того, аби про нього розповісти більше. Солонцем (лат. – Salicornia L.; …

Сіль землі: Микита Шаповал

Громадська організація «Крила» протягом березня-червня реалізувала проєкт «Сіль землі: Микита Шаповал». Головною метою якого є формування спільного культурно-історичного ландшафту через призму постаті Микити Шаповала. Вислів «сіль землі» характеризує кращих людей свого часу. Таким був Микита Шаповал – уродженець …

Інклюзивність туристичної галузі: актуальність, досвід, залучення громад

 27-28 квітня пройшов діалоговий захід «Інклюзивність туристичної галузі – важливий чинник соціально-економічного розвитку територій». Захід організував Проєкт ГОВЕРЛА за підтримки Державного агенства розвитку туризму для представників 7 областей (Львівської, Полтавської, Одеської, Закарпатської, Рівненської, Волинськоі, Житомирськоі), з числа представників …

Їжа, що об’єднує, або соціальна роль автентичної української кухні

З терміном соціальна згуртованість ми познайомилась ще напочатку громадської діяльності. Тоді, в 2016 році, навчання від ПРООН в Україні допомогли зрозуміти як формується соціальний капітал громади, як мобілізувати її ресурси і як співпрацювати задля досягнення спільних благ. Минуло …

Поєднані Шляхом, позначеним сіллю

Три роки тому ми створили проєкт, що мав презентувати різноманітний Схід України, стати своєрідними казками тисячі й однієї ночі про загадкову і незвідану Донеччину. Ми дали проєктові поетичну назву – «Шлях, позначений сіллю» – і з головою занурилися …

Колекція смаків народжених традиціями, вдосконалених інноваціями

Найперше, наша команда однодумців далі працює разом. Розширення географії нової хвилі вимушених переїздів не вплинуло на міцність наших стосунків і не зменшило нашого бажання працювати. «Шлях, позначений сіллю» так само переселився і вже навіть адаптувався на новому місці. А яка мандрівка може бути без гарної гостини? Яким маршрутом цікавитиметься голодний турист? Пригощати своїх гостей і друзів завжди було особливим і вельми приємним завданням.

Криволуцькі читання – 2022: Краєзнавчі стежки Північної Донеччини. Точка перетину – Крива Лука

Шановні друзі! Уже шостий місяць ми живемо в повній залежності від новин. З ними прокидаємося і з ними вкладаємося в ліжко. Вчитуємося в рядочки новин, стоячи в чергах,  їдучи в справах чи на роботу (кому пощастило), снідаючи, обідаючи …

«Операція «Паляниця». Шиємо для ВПО

Друзі, публікую фотозвіт про другий етап роботи ГО «Крила» в рамках гуманітарної ініціативи «Операція Паляниця». Про першу активність я розповіла в дописі про початок діяльності на Черкащині. У селі Деньги Золотоніського району Черкаської області ми підготували та провели …

ГО_Крила обкладинка

«Крила» в обіймах Черкащини

Друзі, рада бути знову на зв’язку з вами! Я знаходжуся під Черкасами, намагаюсь адаптуватись на новому місці. Нас з колегами вимушено розкидала по всій країні російська агресія проти України, але ми вміємо працювати на відстані й готові відновлювати …

Криволуцькі читання 2021

Шановні партнери, дорогі друзі! Повідомляємо про публікацію Збірника Криволуцьких читань – 2021 «Крива Лука як явище в історії туристично-краєзнавчих мандрівок Придінців’ям». Мушу дати деякі пояснення. Традиційно ми оприлюднювали онлайн Збірники після того, як видруковували паперові примірники та вручали …

Про діяльність ГО «ЦПГА «Крила»

СТАТУТНІ ДОКУМЕНТИ І ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ Реєстраційні документи Статут, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Довідка з податкової про статус неприбуткової організації, Облікова політика; Стратегія розвитку Дата реєстрації: 31.10.2016 р.Код ЄДРПОУ: …

Торське. Маршрути

Мандруй Придінців’ям

Активні та екологічні маршрути від Святогір’я до Кремінної Мандруй Придінців’ям – це асортимент активних та екологічних маршрутів, які охоплюють кілька громад і популяризують екотуризм, як дружній до природи формат подорожей. Значення екотуризму в світі зростає, і все більше …

Pезультати конкурсу «Сіль у житті людини»

З 30 травня по 30 вересня 2021 року тривав конкурс науково-дослідницьких робіт «Сіль у житті людини», який ініціювали Громадська організація «Центр підтримки громадської активності «Крила» у співпраці з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Метою конкурсу є формування у молоді …

Про проведення конкурсу дослідницьких робіт

На початку травня Громадською організацією «Центр підтримки громадської активності «Крила» у співпраці з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром було ініційовано проведення конкурсу «Сіль у житті людини». Протягом травня тривала реєстрація учасників, а до 30 вересня надходили дослідницькі роботи. Загалом …

Любітельська орнітологія

Любительська орнітологія

Любительська орнітологія здавна була відома людям. Окрім візуального спостереження за птахами вона затягує ще й слуханням співу. Сучасний рівень комунікації сприяв об’єднанню людей для обміну інформацією, а проведення різного виду змагань додало азарту та активності. Хоч спостереження за поведінкою птахів у природі має більше функцію відпочинку …

Соляна майстерня

Фотозвіт зі соляних майстерень

Людям властиве прагнення до красивого. Одним достатньо милуватися красою, яка оточує нас. А от інші потребують творити самостійно, вкладаючи особисте бачення і розуміння світу в найрізноманітніші матеріали. Наші пращури творили з дерева і каменю, кісток і шкіри тварин. Давно опанували глину, перетворивши її на піддатливий матеріал …