Технологічний коворкінг «Майстерня смаку»

«Я не міг знайти спортивну машину своєї мрії, тому я побудував її сам» – висловлювався Фердинанд Порше, популярний німецький конструктор та творець найпопулярнішого автомобіля в історії автомобілебудівництва – Volkswagen Käfer. Ми частіше вживаємо іншу поширену версію цієї цитати – «Якщо хочеш зробити щось гарно, зроби це сам».

З таким гаслом ми ініціювали проєкт «Створення технологічного коворкінга «Майстерня смаку» для того, щоб сформувати власну платформу для комунікації мікро-, малих та середніх підприємств харчової галузі, потенційних підприємців, що роблять перші кроки в харчовому виробництві. 

Ми – це спільнота однодумців, підприємців, об’єднаних в харчовий кластер, що пройшли важкий етап розвитку бізнесу з 2014 по 2022 роки. В нас за плечима багаторічний досвід навчань, практики, проб, помилок, досягнень, релокації бізнесу і пошук нових ринків.

Наша мета поширити цей досвід, акумульований за 8 років, і посилити його за допомогою комплексу навчальних програм з розвитку інноваційних технологічних знань та підприємницьких навичок.

В проєкті беруть участь три об’єднані для співпраці в Консорціум організації – ГО “Харчовий кластер східної України”, ГО “ЦПГА “Крила” та ДОБО “ТІЦ”

Разом ми створюємо спільний простір навчання, спілкування та творчої взаємодії.

Завдання проєкту «Майстерня смаку»:

1 Створення та запуск роботи технологічного коворкінгу в м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 65.

2. Розробка програм курсів, тренінгів (оф-лайн та онлайн) за напрямами: маркетингу та комунікацій, охорони праці, сертифікації та харчової безпеки, технологій виробництва харчових продуктів та страв та проведення навчальних заходів.

3. Створення онлайн платформи для технічного забезпечення онлайн-навчання, обміну досвідом, комунікації, підтримки професійної спеціалізованої бібліотеки.

Запрошуємо підприємців і тих, хто планує займатись підприємницькою діяльністю до наших заходів, серед яких заплановані й дискусійні панелі із запрошеними фахівцями.

Зареєструватись на заходи можна за посиланням – ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

За новинами проєкту просимо слідкувати на наших сторінках в соцмережах.

Контакти для комунікації та співпраці:

Олена Брюховець, керівник ГО “Харчовий кластер Східної України”
+380503264638, harchovclaster@gmail.com


Ця ініціатива реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *